Temsilcilikler

Home  /  Temsilcilikler

ARTGEO, uygun enstrümantasyon planlamasının yanı sıra, ürün kalitesinin gözlem üzerindeki etkisinin bilinci ile, tüm ürünlerini sektörün önde gelen üreticileriyle kurduğu işbirlikleri üzerinden temin etmektedir.

geosense_logo

GEOSENSE, İngiltere merkezli, geçmişi 1988 yılına dayanan, sensör ve aletsel gözlem cihazları üreticisidir. GEOSENSE’in İngiltere tesislerinde ürettiği sensörleri kendi cihazları dışında, sektörün önde gelen diğer firmaları tarafından da kullanılmaktadır. Bununla birlikte GEOSENSE, son yılların en büyük metro projelerinden olan Crossrail (Londra) başta olmak üzere, Madrid Hızlı Treni, Manş Tüneli Demiryolu Bağlantısı gibi prestij projeler dahil olmak üzere Danimarka’dan Malezya’ya uzanan çok geniş bir coğrafyada çok sayıda başarılı enstrümantasyon projesini hayata geçirmiş, çok sayıda uluslararası baraj, şev stabilitesi, tünel, jeotermal ve derin kazı projesine cihaz temin etmiştir.

Blisworth1 Canary1 Pinacle thamestunnel Tish1Sireg_Logo

Sireg SPA, 1936 yılında kurulmuş İtalya Merkezli yüksek kaliteli plastik malzeme üreticisidir. Sireg’in İtalya’da üretimini yaptığı ürünler arasında inklinometre, enjeksiyon, drenaj boruları ve su tutucu aksesuarlar ile fiber donatılar yer almaktadır.

sireg_1 sireg_2 sireg_3 sireg_4 sireg_5