Hakkımızda

Home  /  Hakkımızda

ArtGeo Hakkında

Art GeoDesign A.Ş., yurtiçi ve yurtdışı inşaat projelerinde, geoteknik (zemin ve temel mühendisliği) alanında, akademik-tasarım-uygulama alanlarındaki birikimleri bir araya getirerek, bağımsız uzman teknik müşavirlik ve mühendislik hizmetleri vermek üzere  kurulmuştur.

Tasarım ve Uygulamadaki tecrübe ve birikimlerin daha geniş alanlarda değerlendirilmesi düşüncesi ile kadrosuna yeni katılımlarla 2015 yılında ARTGEO TEKNİK ENSTRÜMANTASYON Ltd. hayata geçirilmiştir. Bundan böyle proje öncesi etüdlerle, proje çalışmaları ve proje sonrası geoteknik enstrümantasyon ve gözlem kontrol hizmetleri ile etüd-proje-kalite kontrol bütünlüğü oluşturulmuştur.

Avantajlarımız

Temel İlkemiz
ARTGEO TEKNİK ENSTRÜMANTASYON’un temel ilkesi, güvenli geoteknik kalite kontrol ve ölçüm hizmetlerini rekabetçi fiyatlarla ve seçkin, yüksek kaliteli ürünlerle vermek; danışmanlık hizmetleri kapsamında en uygun enstrümantasyon sistemlerini planlayarak müşterilerine sunmaktır.
Birinci Sınıf Ürünler ve Temsilcilikler
ARTGEO, uygun enstrümantasyon planlamasının yanı sıra, ürün kalitesinin gözlem üzerindeki etkisinin bilinci ile, tüm ürünlerini sektörün önde gelen üreticileriyle kurduğu işbirlikleri üzerinden temin etmektedir.

Bu kapsamda, ARTGEO’nun sunduğu ürünlerin çok büyük bir kısmı İngiltere ve Avrupa menşeli olup, CE/ISO/ATEX gibi Avrupa Birliği ve Uluslararası sertifikasyonlara sahiptir.

Teknik Destek ve Mühendislik Hizmetleri
ARTGEO’nun hizmetleri sadece entrümantasyon planlaması ve temini ile sınırlı olmayıp, ARTGEO aletsel gözlem konusunda deneyimli teknik kadrosu ile aletsel gözlemlerin yapılması ve raporlanması, cihazların kurulumu, şantiye personelinin eğitimi gibi teknik desteği kapsamaktadır.

ARTGEO ayrıca, aletsel gözlemin planlanması ve değerlendirilmesi konusunda da mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.